Yapılarda Profesyonel Çözümler İçin Tam Zamanında Doğru Yalıtım

Menü

Hakkımızda


Artem Tasarım ve Mühendislik firması olarak ; yalıtım sektöründe 2011 yılında bilgi ve birikim ile , imalat sanayisinde hızla büyüyen mantolama pazarına alternatif ve tamamlayıcı ürünler sunmak için kurulmuştur.


Firmamız , ARTEM Cephe Kaplamaları (Fugalı , Derzli Cephe Kaplama Yalı Baskısı Kaplama Siding Kaplama , Seramik Kaplama , Taş Kaplama , Terra Cotta Kaplama ,Tuğla Kaplama) ve Artem Söve Ürünleri (Pencere ve Kapı Söve profilleri , Kat Silmeleri , Saçak Silmeleri , Denizlik profilleri , Köşe Profilleri , Fugo Profilleri , Harpuştalar ,Payandalar , Kilit Taşları , Sütunlar ve Süsleme Göbekleri ) üretimi yapmaktadır. Artem Tasarım ve Mühendislik firması standart ürünler haricinde müşteri odaklı ve isteğe bağlı özel ürün seçeneği ile sektörde önemli hizmet vermektedir.


Misyonumuz : Bölgemizde ; emniyet , estetik ve ekonomi ekseninde , güvenilir , kaliteli , tercih edilir ve her şartta kendini yenileyebilen , çalışan ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan öncü ve önde bir firma olmak.


Vizyonumuz : Dış Cephe ve Yalıtım ürünlerinin üretiminde ve uygulanmasında kaliteden ödün vermemektedir . Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak , görüş ve fikirlerine değer vermek , ben değil biz fikrini ve ahlakını işletme olarak benimsemektir.